reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Frame 4K LS03B

Samsung The Frame 4K LS03B için 11.540 TL’lik fiyat avantajı [Şubat 2024]

Samsung QE75QN700CTXTK 8K QLED TV’nin ardından Samsung The Frame 4K LS03B televizyon için yeni bir kampanya var. Sanat eserlerini kullanıcıların bulundukları ortama taşıyan televizyon Samsung Art Store yüklü geliyor.

Samsung Art Store ile 4K LS03B kullanıcıları, en seçkin sanatçıların, müzelerin ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinin eserleri de dahil olmak üzere 2.300’den fazla sanat eseriyle tüm mekanları dönüştürebiliyor. Samsung Art Store kullanıcıları; Amerika, Asya, Mısır, İslam ve Avrupa Sanatı gibi birçok alandan eserlerden oluşan The Met’in çok çeşitli yaratıcı bölümlerinden 38 parça arasından seçim yapabiliyor. Seçki, The Met’te bulunan çeşitli kültürlere ve zaman dilimlerine ait saygın sanat eserlerin yüksek çözünürlüklü dijital reprodüksiyonlarını içeriyor. Sanat moduna arayüz dışında güç tuşuna bir kez basıldığında da erişilebiliyor. Televizyonun tamamen kapatılması için uzaktan kumandadaki güç tuşuna uzun basılması gerekiyor. 65 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon farklı ekran çerçeveleriyle satın alınabiliyor. Cihazda Quantum İşlemci 4K yer alıyor. Bu işlemci görüntüyü, sesi ve diğer özellikleri optimize ediyor. Bu sayede yüksek görüntü kalitesi elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung The Frame 4K LS03B televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Ekran yenileme hızı 100 Hz olan televizyon 3.840 x 2.160 piksel çözünürlük sunuyor. Yansıma önleyici özelliğe sahip olan televizyon 1 milyar renk gösterebiliyor. HDR 10+ ekran özelliğine de destek veren televizyonun fiyatı 57.699 TL‘den 46.159 TL‘ye gerilemiş durumda. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.
Samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın