reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Frame 4K LS03B

Sanat eserleriyle fark yaratan Samsung The Frame 4K LS03B için yeni fiyat avantajı [Mart 2024]

65 inçlik ekran boyutuna sahip olan Samsung The Frame 4K LS03B televizyon için indirim fırsatı yapıldı. Samsung QE65LS03BGUXTK model numarasıyla karşımıza çıkan televizyon sanat eserlerini kullanıcıların bulundukları ortama taşıyor.

Art Store yüklü gelen Samsung The Frame 4K LS03B kullanıcıların 2.300’den fazla sanat eserine ulaşmasına olanak tanıyor. Samsung Art Store kullanıcıları; Amerika, Asya, Mısır, İslam ve Avrupa Sanatı gibi birçok alandan eserlerden oluşan The Met’in çok çeşitli yaratıcı bölümlerinden 38 parça arasından seçim yapabiliyor. Seçki, The Met’te bulunan çeşitli kültürlere ve zaman dilimlerine ait saygın sanat eserlerin yüksek çözünürlüklü dijital reprodüksiyonlarını içeriyor. Sanat moduna arayüz dışında güç tuşuna bir kez basıldığında da erişilebiliyor. Televizyonun tamamen kapatılması için uzaktan kumandadaki güç tuşuna uzun basılması gerekiyor. 65 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon farklı ekran çerçeveleriyle satın alınabiliyor. Cihazda Quantum İşlemci 4K yer alıyor. Bu işlemci görüntüyü, sesi ve diğer özellikleri optimize ediyor. Bu sayede yüksek görüntü kalitesi elde edilebiliyor.Ekran yenileme hızı 100 Hz olan televizyon 3.840 x 2.160 piksel çözünürlük sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung The Frame 4K LS03B televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Yansıma önleyici özelliğe sahip olan televizyon 1 milyar renk gösterebiliyor. HDR 10+ ekran özelliğine de destek veren televizyonun fiyatı 57.699 TL‘den 46.159 TL‘ye gerilemiş durumda. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.
samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın