reklamı kapat

POPÜLER

Kumtel Digital Fastfryer

Kumtel Digital Fastfryer için yeni BİM fırsatı duyuruldu [15 Mart 2024]

 - Güncelleme: 08 Mart 2024 19:52

Kumtel Digital Fastfryer yeniden BİM’de satışa sunuluyor. Daha önceden de BİM’de satışta olan cihaz dijital ekranıyla dikkat çekiyor. Piyasada satılan diğer Kumtel yağsız fritözlerden bu sayede ayrılan cihaz, 1.500 watt’lık bir güce sahip.

Kumtel Digital Fastfryer  kullanıcıların hızlı bir şekilde yiyecek hazırlamasına imkan tanıyan model hızlı pişirme sepetini bünyesinde barındırıyor. Kumtel Digital Fastfryer modelinde 60 dakikalık zamanlayıcı özelliği de var. Kullanıcılar bu özelliği kullanarak diledikleri zamanı fritözde ayarlayabiliyor. Cihazda bununla birlikte ısıya dayanıklı metal bir yüzey kullanılıyor. Otomatik kapatma özelliğine de destek veren fritöz, 2 yıl garanti süresine sahip. Donmuş gıdaların buzlarını kolayca çözebilen Digital Fastfryer meyveleri kurutabiliyor ve sebzeleri fermente edebiliyor. Fritöz hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Kırmızı etleri 200 derecede yaklaşık 9 dakikada pişirebilen cihaz 15 dakikada patates kızartması yapılmasını mümkün kılıyor. Fritöz 50 tarifi kullanıcılara sunuyor.

[haber id=”878315″

Kumtel Digital Fastfryer kampanyalı fiyatı ne kadar?

Cihaz dijital ekranıyla fark yaratıyor. Kullanıcılar bu ekranı kullanarak fritözü kolay bir şekilde kontrol edebiliyor.Cihazın BİM’deki fiyatı ise 2.099 TL. Fritöz kredi kartlarıyla peşin fiyatına 9 taksitle de satın alınabiliyor. Bütçe dostu bir fritöz arıyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Farklı kampanyaları da aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın