reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Frame

Samsung’un ezber bozan “sanat eseri” televizyonu Frame yenilendi

Samsung‘un adeta bir “sanat eseri” olan televizyonu Frame, özelliklerini yeni bir modelle geliştiriyor.

Samsung’un tasarımıyla fark yaratan ve Türkiye’de de satışa sunulan televizyonu Frame, yeni versiyonuna kavuşuyor. Adeta bir tabloyu anımsatan tasarımı ve ona uygun olacak şekilde dinamik arka plan sunuyor oluşuyla sadece bir televizyon değil, ev dekorasyonunun da bir parçası haline gelen model, özelliklerini geliştiriyor. Yeni model bir öncekinde olduğu gibi 4K UHD ekrana sahip olacak. Selefinde yer alan HDR Pro ise HDR10+ ile güncellenerek daha canlı ve etkileyici renkler vadediyor. Yeni akıllı özellikler de televizyondaki yerini alıyor. Televizyondan telefona yeniden şifreleri yazmak zorunda kalmadan Samsung hesap bilgilerinizi aktarabileceğiniz modele Bixby desteği geliyor. Böylelikle televizyon sesli kontrol özelliklerine de kavuşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bixby ile Frame

Bixby sayesinde televizyon aracılığıyla uyumlu akıllı ev araçlarını kullanmak da mümkün. Tabii bu televizyonun tasarımı aynı zamanda bir tablo gibi görünmesi üzerine. Bunun için de Samsung Art Store’dan aylık 4,99 dolar karşılığında üyelik satın alabiliyorsunuz. Bu sayede etkileyici tablolara televizyon ekranında yer alması için erişim elde etmiş bulunuyorsunuz. Yeni model Samsung’un internet sitesinde satışa sunulmuş durumda. 55 inç ve 65 inç olmak üzere iki farklı modelle gelen televizyonun yurt dışı fiyatı ise sırasıyla 1.999 dolar ve 2.700 dolar.

Türkiye’de satılan önceki modelin 55 inçlik versiyonunun 7.999 TL, 65 inçlik versiyonunun ise 11.999 TL olduğunu belirtelim. Yeni modelin Türkiye’ye ne zaman geleceği şimdilik belli değil.

İlgili video

İlk modelin tanıtımı