reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung’un tablo tasarımlı televizyonuna sanatsal dokunuş

Samsung, bugün dünyaca ünlü Magnum fotoğraf ajansıyla yaptığı iş birliği sonucunda özel olarak seçilen 28 fotoğrafın The Frame serisinin çevrimiçi Sanat Mağazasında erişime açıldığını duyurdu.

Samsung, The Frame serisinin sanatı kullanıcıların günlük hayatına nasıl entegre ettiğini göstermek için dört Magnum fotoğrafçısından haftanın her günü için göz alıcı birer fotoğraf çekmesi istedi. “Her Gün Sanat” kampanyasının videosu IFA 2018 Samsung Basın Konferansında da gösterilecek. Kullanıcılar, yeni tanıtılan 49″ model ile birlikte dört farklı büyüklükteki (43″, 49″, 55″ ve 65″) The Frame modelinden evlerinin estetiğine ve tasarımına en uygun olanını seçme şansına sahip olacak.

Magnum Photos tarafından The Frame serisine özel olarak çekilen fotoğraflar, 2018 serisi The Frame modellerine yeni eklenen Slayt Gösterimi özelliği ile sırayla gösterilebilecek. Ayrıca yeni Favori ve Seçme Eserler özellikleri de kullanıcıların yüzlerce seçenek arasında arama yapmak zorunda kalmadan kendi seçtikleri veya özel olarak belirlenen sanat eserlerine rahatlıkla erişmesine imkân sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’un televizyonu yeniliklere kavuşuyor

Bu ilave seçenekler, güzel sanatlar alanında gerçekleştirilen ortaklıklarla birlikte, The Frame serisini yalnızca bir televizyon olmanın ötesine taşıyarak, dünyanın en güzel sanat eserlerine erişmekte kullanabilecek bir keşif aracı haline getiriyor.

İlgili video

İlk modelin tanıtımı