reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung The Frame
Samsung The Frame
Samsung The Frame

Sanat eserleriyle gelen 55 inçlik Samsung The Frame için indirim fırsatı

Dünyadaki çeşitli sanat eserlerini bünyesinde barındıran Samsung The Frame için indirim fırsatı geldi. 55 inçlik için geçerli olan kampanyada Samsung The Frame, 14.472 TL’ye satılıyor. Televizyonun daha önceki fiyatı ise 15.599 TL idi.

The Frame, Royal Collection Trust, Royal Museums of Fine Arts of Belgium, Magnum Photos ve daha bir çok müzede yer alan nadide eseri kullanıcılara sunuyor. Kullanıcılar, The Frame’de içerik izlemedikleri zaman Art Store’un geniş resim ve fotoğraf kütüphanesinden seçebilecekleri sanat eserlerinin görüntüleneceği Sanat Modunu kullanabiliyor. Opsiyonel olarak sunulan çerçeve seçenekleriyle televizyon bir çerçeveye dönüşüyor ve kullanıcılar televizyon üzerinden çok sayıda sanat eserine ulaşabiliyor. Birbirinden ünlü müzedeki tabloların yer aldığı televizyon kullanıcılara görsel şölen sunuyor. Bu yılın temmuz ayında Samsung, 85 inçlik The Frame televizyonu piyasaya sürdü. Bu sayede The Frame, 55 inç, 65 inç, 75 inç ve 85 inç olmak üzere toplam beş farklı ekran boyutu seçeneğine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung The Frame bağlantı noktalarını harici bir kutu üzerinden sunuyor

Televizyonun arka tarafında herhangi bir bağlantı yer almıyor. Bağlantıların tümü kutu içeriğinden çıkan bir kutuda karşımıza çıkıyor. Bu kutuda dört adet HDMI 2.0, optik ses çıkışı, Ethernet, CI, uydu ve iki adet USB bağlantı noktası bulunuyor. Televizyonun detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Samsung The Frame

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept