reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones Sophie Turner

Sophie Turner’dan heyecan verici Game of Thrones 8. sezon açıklaması [Video]

Game of Thrones 8. sezon bölümlerini heyecanla beklerken; Sophie Turner, Sansa’nın geleceğiyle ilgili açıklama yaptı.

Game of Thrones 8. sezon çekimleri sonlandı, ancak yeni sezon ne yazık ki 2019’dan önce yayınlanmayacak. Hal böyle olunca, hayranların merakı da her geçen gün artıyor. Sansa Stark’ı canlandıran Sophie Turner ise hem 8. sezon ölümlerine ilişkin hem de kendi karakterinin geleceğine ilişkin açıklamalarda bulundu. Gold Derby ile yaptığı röportajda son sezona kadar dayanmayı başaran karakterinin bu sezonda kişiliğinin tamamen oturduğunu işaret ediyor. Turner, Stark ailesinin ayakta kalan son üyelerinden olan Sansa için “Bir savaşçı.” diyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

8. sezon çok daha kanlı ve vahşi geçecek

Turner’ın Sansa ile ilgili tam açıklaması ise şu şekilde: “Sansa’da diğer insanların görmediğine inandığım o savaşçı ruhu hep görüyordum. İçimde onun sürekli öğrendiğine ve adapte olduğuna ilişkin bir his hep vardı. Ve bir noktada öyle veya böyle kendini gösterecekti. Bir savaşçıya dönüştüğünü ortaya serecekti. Bu olduğunda gerçekten tatmin oldum. Ve onun hikayesinin bu şekilde tamamlanması beni çok mutlu etti.

Turner, 7. sezonda Sansa’nın artık içindeki savaşçıyı tamamen ortaya çıkarırken artık asıl karakterine kavuştuğunu belirtiyor. Turner’ın açıklamaları Sansa’nın ölüp ölmeyeceğini açık etmiyor, ancak dizinin finalinde Sansa’nın olgunlaşıp nasıl gerçek bir savaşçıya dönüşeceğini göreceğiz gibi görünüyor. Röportajın devamında Tuner, 8. sezonun daha önce hiç olmadığı kadar çok ölüme ev sahipliği yapacağını ve çok daha vahşi sahneler göreceğimizi de söylüyor. İddialara göre filmde yer alan bir savaş sahnesi için ekibin 55 gece çekim yaptığı kaydedilmiş. Dizi 2019’da ekranlardaki yerini alacak.

İlgili video

Game of Thrones 7. sezon fragmanı