reklamı kapat

POPÜLER

Sophie Turner Game of Thrones 8. sezon

Sophie Turner’ın kafa karıştıran Game of Thrones 8. sezon açıklaması

Game of Thrones dünyasında Sansa Stark’a hayat veren Sophie Turner geçtiğimiz günlerde oldukça basit ancak kafa karıştıran bir açıklamaya imza attı.

Sophie Turner sessizliğini bozdu

Tıpkı Avengers Endgame’de olduğu gibi Game of Thrones’un final sezonu da büyük bir gizlilik içinde geliyor. Çekimlerden internete sızdırılan fotoğraflar ve oyuncuların açıklamaları dışında geriye bir tek hayranların ürettiği teoriler kalıyor. Bu ortamda Game of Thrones kadrodunda yer alan veya bir zamanlar almış olan herkesin açıklamaları gündemde büyük yankı uyandırıyor. Son olarak Sansa Stark’a hayat veren Turner Entertainment Weekly‘e konuştu. Sekizinci sezonla alakalı tek cümlelik bir yorumda bulundu. Tam olarak şu sözleri sarf etti: “Sonunda bu sezonda ilk defa zırh giyeceğim”

Bildiğiniz gibi Sansa Stark normalde savaş meydanlarında boy gösteren, birebir mücadeleye girişen bir karakter değil. Fakat Westeros’a kışın gelmesiyle birlikte Sophie Turner için işler değişmiş gibi görünüyor. Açıkçası Sansa’nın neden ve nasıl zırha kavuştuğunu bilmiyoruz. Buna rağmen tahmin yürütmek, bu açıklama üstünden çeşitli teoriler üretmek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones merakla beklenen sekizinci sezon bölümleriyle Amerika’da 14 Nisan’dan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Sophie Turner ‘ın açıklamalarının ardından kafalarda oluşan tüm sorularımız son sezonun ekrana gelmesiyle birlikte yanıt bulacak.

İlginizi çekebilir

Game of Thrones 8. sezon tanıtımı