reklamı kapat

POPÜLER

Sophie Turner

Sophie Turner’dan üzen Game of Thrones açıklaması

07 Aralık 2017

Final yapmaya hazırlanan Game of Thrones’un adını teoriler ve spekülasyonlarla anmaya devam ediyoruz. Fakat bu sefer dizi ekibinden Sophie Turner heyecan uyandıran açıklamalarda bulundu. Son sezonun yayın tarihini açıkladı!

Bildiğiniz gibi Game of Thrones‘un son bölümleri için çalışmalar şimdiden başladı. Bununla beraber iddialar ve teorilerin de arkası gelmiyor. Son olarak dizinin setinde çekilen fotoğraflar üzerinden bizleri iki büyük savaşı beklediği sonucuna varılmıştı. Ondan önce de Jason Momoa heyecan uyandıran sözler sarf etmişti. Finalde neler olacağını öğrendiğini ve bunların televizyon tarihinin en iyi bölümleri olacağını söylemişti. Son olarak mikrofonu eline alan isim Sophie Turner olur.

Bekleyiş uzuyor

Sansa Stark karakterine hayat veren Variety’nin kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuştu. Genç oyuncuya yakın gelecekte seyredeceğimiz X-Men: Dark Phoenix ve Game of Thrones’un final sezonu soruldu. O da bu vesileyle uzun zamandır merak ettiğimiz bir soruyu yanıtlamış oldu. “Game of Thrones 2019’da, X-Men: Dark Phoenix ise aynı yıl kasım ayında gelecek.” sözlerini sarf etti. Böylece sekizinci sezonu 2018’de seyredemeyeceğimiz de kesinlik kazanmış oldu. Aslen 2018’de izlemeyi umduğumuz sezonun gecikme nedeni ise Kit Harington ve Rose Leslie‘nin düğünü olacak gibi görünüyor.