reklamı kapat

POPÜLER

Flickr

Paul

Flickr

Alexander Lauterbach

Flickr

Koen Jacobs

Flickr

Salah Baazizi

Flickr

Hans-Peter Deutsch

Flickr

Chris Frank

Flickr

Ania Tuzel Photography

Flickr

Gladys Klip

Flickr

Elena Shumilova

Flickr

Max Gor

Flickr

Jonathan Le Borgne

Flickr

Loïc Lagarde

Flickr

Albert Dros

Flickr

Icemanphotos

Flickr

Jerry Fryer

Flickr

Sapna Reddy

Flickr

Earl Reinink

Flickr

Achim Thomae

Flickr

Wayne Pinkston

Flickr

inefekt69

Flickr

RUFF Etienne

Flickr

Iwona Podlasinska

Flickr

Alicja Zmysłowska

Flickr

Brad Eide

Flickr’a yüklenen 2017’nin en iyi fotoğrafları [Galeri]

Yahoo‘nun sahibi olduğu dünyanın en büyük fotoğraf platformlarından Flickr, Instagram gibi ağlara rağmen popülerliğini korumaya devam ediyor. Sadece 2017‘de bünyesine milyarlarca fotoğraf yüklenen platform, bu fotoğraflar arasından en iyi 25 fotoğrafı seçti.

Fotoğrafları tek tek seçemeyeceği için etkileşim seviyelerine göre özel bir algoritma oluşturan Flickr, süreçte herkese eşit davranıldığını belirtiyor. Her fotoğrafçıyı tek bir fotoğraf ile sürece dahil eden servis, ortaya gerçekten harika bir seçki çıkartmış durumda. Dünyanın her yerinden gelen 25 farklı eser, daha çok manzara fotoğrafları içeriyor. Buna rağmen doğal yaşam ile günlük yaşamda yakalanmış fotoğrafların da yer aldığı seçki, yaşadığımız gezegenin ne kadar güzel olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Modern şehirler ile el değmemiş doğal manzaraları bir araya getiren platform, adeta büyüleyici bir yolculuk sunuyor.

Flickr özellikle profesyonel fotoğrafçıların bir numaralı platformlarından

Servisin seçtiği fotoğraflar hem kompozisyonları hem de fotoğraf kaliteleriyle göz alıyor. Hepsi birer tablo olacak kadar güzel görünen kareleri çeken fotoğrafçılara buradan ulaşabilirsiniz. Platform içerisinde bunlardan çok daha güzel milyonlarca fotoğraf olduğunu da belirmekte fayda var. Servisin ayrıca türüne göre 2017’nin en iyi fotoğrafları galerisi burada, ülkeye göre 2017’nin en iyi fotoğrafları galeri ise burada bulunuyor.