reklamı kapat

POPÜLER

Instagram

Instagram’da 2017’nin en çok beğenilen fotoğrafları

Aralık ayının en güzel yanlarında biri geride bırakmaya hazırlandığımız seneye damgasını vuranları öğrenme fırsatı yakalıyor olmamız. Sosyal medya açısından oldukça verimli geçen 2017’de en fazla beğenilen Instagram fotoğrafları belli oldu. Listenin başındaki isim ise hiç şaşırtmıyor!

Sosyal medya platformlarına hakim olanların iyi bildiği üzere fotoğraflarınızın çok beğenilebilmesi için takipçi sayısınızın yüksek olması gerekiyor. Böylece paylaşımlarınız keşfet bölümüne düşüp daha fazla insana ulaşabiliyor. Bu sebeple 2016 yılında en fazla beğeni alanlar yine fazlaca takipçi sahibi ünlüler oldu. Listede birinciliği Beyoncé göğüslüyor. Geçen senenin lideri olan Selena Gomez ise üçüncü sıraya kadar düşüyor. İkinci sıradaysa Cristiano Ronaldo‘yu görüyoruz. Ünlü futbolcu en çok izlenen videolar listesinde de dikkat çeken isimlerden biriydi.

Beyoncé’nin zirveye oturmayı başaran fotoğrafı ise yakın zamanda dünyaya gelen ikizleri Rumi ve Sir Carter’ı müjdeliyor. Ünlü şarkıcı belirginleşmeye başlayan karnını belli edecek şekilde oturuyor. Hayranlarına hayatındaki bu güzel gelişmeyi müjdeliyor. Fotoğrafın beğeni sayısı ise 11.1 milyon olmasıyla göz kamaştırıyor.

Instagram’da 2017’nin en çok beğenilen fotoğrafları

  1. Beyoncé (@beyonce)
  2. Cristiano Ronaldo (@cristiano)
  3. Selena Gomez (@selenagomez)
  4. Beyoncé (@beyonce)
  5. Cristiano Ronaldo (@cristiano)
  6. Selena Gomez (@selenagomez)
  7. Selena Gomez (@selenagomez)
  8. Cristiano Ronaldo (@cristiano)
  9. Selena Gomez (@selenagomez)
  10. Selena Gomez (@selenagomez)