reklamı kapat

POPÜLER

Instagram

Instragram’da en beğenilen fotoğraflarınızın kolajını paylaşma [Nasıl yapılır?]

2017’nin son ayına adım atmamızla birlikte her alanda senenin en iyileri belirlenmeye başlıyor. Eğer bu yıl Instagram’da paylaştığınız en iyi fotoğrafları öğrenmek istiyorsanız bunun da oldukça pratik bir yolu bulunuyor. Bakalım senenin en iyileri nasıl paylaşılıyor?

Aslında oldukça basit

Eğer Instagram’ı aktif olarak kullanıyorsanız son zamanlarda pek çok kullanıcının “2017’nin en iyi fotoğrafları” paylaşımı yaptığını fark etmişsinizdir. Giderek daha popüler bir hal alan bu akım platformun sunduğu bir özellikten kaynaklanmıyor. Aksine bir internet sitesinin sizin hesabınızı taramasıyla ortaya çıkıyor. “2017 best nine” paylaşımı yapabilmek için önce 2017bestnine.com sitesine girmek gerekiyor. Güvenilmez pek çok sitenin aksine buraya Instagram adınız ve şifrenizle giriş yapmanız gerekmiyor. Yapmanız gereken tek şey “Instagram ID” bölümüne kullanıcı adınızı yazmanız ve “GET” tuşuna basmanız. Kısa süreli bir beklemenin ardından 2017’de en çok beğeni alan dokuz fotoğraf kolaj halinde karşınıza çıkıyor.

Burada çıkan fotoğrafı ister aldığınız toplam beğeni sayısıyla ister sadece kolaj şeklinde paylaşabiliyorsunuz. Bunlar fotoğrafın altında “orijinal versiyon” ve “sadece fotoğraf versiyonu” şeklinde belirtiliyor. Tercih ettiğiniz versiyona tıklayıp görüntüyü telefonunuza kaydediyorsunuz. Eğer arzu ederseniz bir de #2017bestnine etiketini ekleyerek paylaşım yapıyorsunuz. Bizim örneğimizi hemen aşağıda bulabilirsiniz.