reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones’un finali hazır!

Yedinci sezon bölümlerini büyük bir heyecanla takip ettiğimiz Game of Thrones resmen büyük finale hazır. HBO tarafından paylaşılan bilgilere göre hikayenin nasıl son bulacağı belirlendi.

Yaklaşık iki hafta önce ekranlara dönen Game of Thrones’ta büyük mücadele giderek yaklaşıyor. Kahramanlarımız Yedi Krallık’ta hüküm süren kişi olabilmek için kıyasıya bir mücadele vermeye hazırlanıyor. Savaş daha şimdiden farklı cephelerde hareket kazanıyor. Bizler de kazanan tarafın kim olacağını öğrenebilmek için merakla yeni bölümleri takip ediyoruz. Ancak görünen o ki kazanacak taraf çoktan belli oldu.

Bildiğiniz gibi Game of Thrones, George R.R. Martin’in Buz ve Ateşin Dansı serisinden uyarlanıyor. Fakat kitap serinini altıncı kitabı senelerdir bitmiyor. Bu durum Game of Thrones’un kitaplarla bağını kopartarak devam etmesine neden olmuştu. Şimdi dizinin finali de George R.R. Martin‘in çalışmalarından farklı olacak gibi görünüyor. Çünkü HBO’nun açıklamasına göre sekizinci sezonun senaryoları tamamlandı. Bu da finalin çoktan belirlendiği anlamına geliyor.

Öte yandan altı bölümden oluşacak final sezonunun ne zaman ekrana geleceği belli değil. Bunun için önce çekim programının oluşturulması gerekiyor. Prodüksiyon çalışmaları başladığında son bölümleri izleyeceğimiz tarihler de ortaya çıkmış olacak.