reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm

Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm fotoğrafları [Galeri]

Pazar günü için sabırsızlığımız doruk noktasına ulaşmışken, HBO, izleyicilerle Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm fotoğraflarını paylaştı. Savaşa hazır mısınız?

Tüm hayranlar nefeslerini tutmuş durumda Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm için bekliyor. Bu bölümü bu kadar özel yapan şey ise dizi yayınlanmadan fazlasıyla yükseltilen beklenti. Yakından takip edenlerin bildiği üzere bu bölüm tam 82 dakika uzunluğunda. Yani 54 ve 58 dakikalık ilk iki bölümden sonra nihayet “uzun uzun” izleyebileceğimiz bir bölüm geliyor. Ancak bunun yanı sıra bu bölüm destansı bir savaşa ev sahipliği yapacak. Ak Gezenler ve Kuzey’de bir araya gelen kahramanlarımız arasında geçecek olan bu savaş için geçmişte “televizyon tarihinin göreceği en büyük savaş sahnesi” tanımlaması da yapıldığı için, haliyle beklentimiz Kuzey’e kadar çıkmış durumda… Hatta açıklamalarda bir adım ileri gidildiğini de hatırlatmadan edemeyeceğiz. Geçmişte izleyeceğimiz bu savaş sahnesinin Yüzüklerin Efendisi: İki Kule filmindeki 40 dakikalık Helm’s Deep savaşından da uzun olduğu söyleniyordu. Nihayet öyle mi göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bölümün adı açıklanmadı

Savaşa ev sahipliği yapacak olan bölümün adı hala açıklanmamışken, bölümden altı fotoğraf paylaşıldı. Fotoğraflarda Jon ve Daenerys’in savaş meydanına baktığı görünürken, Jon’un dehşet içindeki yüzü, Tyrion’ın Varys ile muhtemelen Stark mezarlığındaki diyalogu ve Sansa ile Arya’nın savaş öncesi konuşma anı yer alıyor. Gelecek bölümlere kadar şimdilik Game of Thrones’un en uzun bölümü olacak olan 3. bölüm Türkiye saati ile 28 Nisan’ı 29 Nisan’a bağlayan gece sabaha karşı 04:00’da Amerika ile aynı anda yayınlanacak. Dizinin Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor ve bölümler tekrarlarıyla beraber beIN Sci-Fi kanalında yer alıyor. 3. bölümün fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

8. sezon 3. bölüm fragmanı