reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli Vespa da geliyor; yeni modeller için motosiklet festivali

Trend Motosiklet ekibi tarafından düzenlenen motosiklet festivali, merakla beklenen modelleri ve önemli markaları bir araya getirecek.

Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi markalarının Türkiye distribütörü Trend Motosiklet ve grup içerisinde yer alan Suzuki, motosiklet tutkunları ile bir araya geliyor. Kadıköy Koşuyolu’nda Suzuki Genel Merkezi’nin de yer aldığı alanda 27 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirilecek renkli etkinlik kapsamında test sürüşleri, güvenli sürüş eğitimleri, yarışmalar ve sürpriz etkinlikler ile katılımcılar keyifli saatler geçirecek.

Öne çıkan isimler

İtalyan Moto Guzzi’nin enduro sınıfındaki en yeni modeli V85 TT’nin de ilk kez motosiklet tutkunları ile buluşacaklar arasında olması öne çıkıyor. Yaza Merhaba Festivali kapsamında lansmanı yapılacak olan ve Paris-Dakar Rallisi’nin 80’lerdeki efsanevi günlerinden ilham alınarak geliştirilen Moto Guzzi V85 TT, festival kapsamında katılımcılar tarafından test edilebilecek. Festivalde sergilenecek diğer model ise efsanevi İtalyan markası Vespa’nın yeni üyesi elektrikli Vespa olacak. İtalya’nın Pontedera bölgesinde üretilen ve Piaggio Grubu’nun elektriksel hareketlilik konusundaki araştırmalarının öncüsü olan Vespa Elettrica, festival alanında motosiklet tutkunları ile buluşacak. Festivalde ayrıca Suzuki V-Storm 650 modeli de yeni renkleri ile boy gösterecek.

İlgili video

Vespa Elettrica