reklamı kapat

POPÜLER

Vespa Elettrica 70 km/h elektrikli motosiklet
Vespa Elettrica 70 km/h elektrikli motosiklet
Vespa Elettrica 70 km/h elektrikli motosiklet

Elektrikli motosiklet Vespa Elettrica için performans çıtasını yükselten yeni versiyon

Piaggio, 2019 Milan Motorcycle Show kapsamında Vespa Elettrica elektrikli motosiklet modelinin daha güçlü yeni sürümünü tanıttı.

Türkiye’de satışa uzun süre önce 49.900 TL‘lik bir fiyat etiketiyle çıkarılan Vespa Elettrica elektrikli motosiklet modeli, maksimum 4 kW (5.4 beygir), sürekli 2 kW (2.7 beygir) güç ve 200 nm tork üretebilen motoruyla saatte 45 km/s hızın üstüne çıkamıyordu. Bu konuda ciddi eleştiriler alan ancak bu sayede Avrupa’da standart otomobil ehliyet ile kullanılabilecek sınıfta yer alan model, yeni bir versiyona kavuştu. 2019 Milan Motorcycle Show kapsamında Piaggio tarafından tanıtılan yeni sürüm, garip şekilde Vespa Elettrica 70 km/h adına sahip. Adında da geçtiği üzere artık 70 km/s hıza çıkabilen motosiklet, bu açıdan birçok kişi için daha uygun bir seçenek halini alıyor.

Yeni versiyonuyla uzun yola da gidebilir halen gelen model, aynı ikonik tasarımını korumaya devam ediyor. Ekonomi modunda tek şarjla 100 km, güç modunda ise 70 km yol yapabilen model, orijinal model ile aynı güce sahip ve değiştirilemeyen 4.2 kWh LG imzalı pil paketi kullanıyor. Efsane çizgileri tam anlamıyla modern bir altyapı ile birleştiren elektrikli motosiklet Vespa Elettrica, bünyesinde aşağıda görebileceğiniz her konuda bilgi verebilen bir LCD ekran taşıyor. Mavi detayları dikkatlerden kaçmayan motosiklet, iki kişiyi rahatlıkla taşıyabiliyor.

Vespa Elettrica 70 km/h elektrikli motosiklet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli motosiklet Vespa Elettrica gelecek ile geçmiş arasında güzel bir denge kuruyor

Yeni modelin fiyatı için henüz Piaggio tarafından verilmiş bir bilgi bulunmuyor. Ancak modelin 7 bin dolardan daha ucuz olması kesinlikle beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir