reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Homecoming filmindeki Avengers Endgame detayı

2017 senesinde vizyona giren Spider-Man Homecoming filminde iki yıl sonra izleyici karşısına çıkan Avengers Endgame hakkında ufak bir detayın yer aldığı ortaya çıktı. Bu detay ise Hawkeye ile bağlantılı çıktı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Spider-Man: Homecoming’un kötüsü olarak Michael Keaton‘ın hayat verdiği Adrian Toomes‘u görmüştük. Filmin başlangıç sahnesinde Her şeyden önce Adrian Toomes’un Vulture karakterine nasıl dönüştüğünü görmemizi sağlayan bazı detay sahneler vardı. Bu sahnede Adrian’ın kızı Liz’in New York savaşı sonrasında Avengers üyelerini çizdiğine şahit oluyorduk. Ufak Liz’in bu kahramanlara hayranlık duyduğunu anlamıştık. Şehri kurtaran kahramanların çiziminde ise enteresan bir detay görüyoruz. Çizimde Hulk, Iron Man, Captain America, Black Widow, Thor ve Hawkeye var. Tüm kahramanlar özüne uygun bir şekilde çizilmiş. Hem kostümleri hem de kullandıkları silahlar gerçekle örtüşüyor. Bunun tek istisnası ise Hawkeye. Normalde ok kullanan bu karakterin elinde devasa bir kılıç görüyoruz. Bu sebeple Spider-Man Homecoming filminde Avengers Endgame göndermesi yapıldığı düşünülüyor.

Spider-Man Homecoming sürprizi

Thanos’un parmak şıklatmasından sonra tüm ailesi toz bulutuna dönüşen Clint Barton aradan geçen beş senede büyük bir dönüşüm yaşıyordu. Hawkeye olarak tanıdığımız bu karakterin çizgi romanlardan aşina olduğumuz Ronin’e dönüşmesine ve kötülerin peşine düşmesine şahit olmuştuk. Avengers Endgame’den iki sene önce izleyici karşısına çıkan Spider-Man Homecoming bu detaya gönderme yaparak bizleri şaşırtıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi