reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Avengers Endgame sonrası yeni Avengers üyesi göründü

Avengers Endgame sonrası yeni Avengers üyesi göründü

Avengers Endgame finali ve Marvel dizileri ile beraber artık Genç Avengers’ın kapıda olduğunu biliyoruz. Ekibin ilk oyuncularından biri ise belli olmak üzere.

Avengers Endgame ile beraber Marvel Sinematik Evreni dördüncü fazı açmakla kalmıyor aynı zamanda Avengers için de yeni bir perde aralıyor. Captain America, Iron Man, Black Widow gibi ana Avengers üyelerini kaybettiğimiz düşünülünce yeni bir Avengers’ın nasıl toparlanacağını sinema izleyicisi merak ediyordu. Her ne kadar Spider-Man ayrılmış olsa da ilk planlar belli ki Spider-Man önderliğinde bir Avengers kurmaktı. Bu da elbette Genç Avengers serisini işaret ediyordu. Kate Bishop‘ın eğitileceği Hawkeye serisi de bunu doğruluyordu. Şimdi Spider-Man kadrajdan çıktı. Ancak Kate Bishop kadrajdaki yerini koruyor. Karakter için düşünülen oyuncu da belli oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame sonrası “yeni” Hawkeye

Marvel mini dizisi Hawkeye ile hayatımıza girecek olan Kate Bishop için Disney gözüne Hailee Steinfeld‘ı (Bumblebee) kestirmiş. Variety‘nin özel haberine göre henüz bir anlaşma imzalanmış değil, ancak teklif götürüldü. Bildiğiniz gibi dizide Jeremy Renner da Hawkeye olarak yer alacak. Genç Avengers üyesi olan Bishop ise dönüşümünü muhtemelen bu dizide tamamlayacak. Asıl soru ise, Spider-Man kadrajdan çıktığına göre Genç Avengers ekibini toparlayan ismin Bishop olup olmayacağı.

Diğer Genç Avengers üyelerine baktığımızda karşımıza Iron Lad, Stature, Hulkling, Wiccan ve Patriot çıkıyor. Bu ekipte ise sadece Stature‘u Avengers Endgame filminde gördük. Tabii henüz Stature olmamış halini. Kendisi Scott Lang’in kısı Cassie Lang. Ancak Cassie ile ilgili şimdilik bir proje görünmüyor sanki. Wiccan ise belki karşımıza Scarlet Witch dizisinde çıkabilir. Ancak emin değiliz. Wiccan, Scarlet Witch’in “büyülü ikizlerinden” biri. Diğerleri ise şimdilik gizemini koruyor gibi. Bu durumda ekibi toparlayacak kişi de Bishop oluyor izlenimi yaratıyor bizde. Bekleyip göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Titans 2. sezon fragmanı