reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3 yıldızından dizi açıklaması

John Wick evreni dördüncü filmden sonra The Continental ile genişleyecek. Dizinin oyuncu kadrosu net olmasa da üçüncü filmin yıldızı dizide yer alabileceğini düşünüyor.

Bildiğiniz gibi Keanu Reeves başrolündeki John Wick serisi, maceranın bir kısmını televizyonlara taşıyacak. The Continental isimli dizi adından da anlaşılacağı üzere The Continental’ın çalışma mekanizmasına, iç yüzüne ve barındırdığı sayısız suikastçıya odaklanıyor. Bir otel zinciri olan The Continental suikastçıların “sığınma” alanı oluyor. Otel sınırları içinde birbirlerine zarar vermeleri yasak olan suikastçılar bu otelde sağlık ve dinlenme hizmeti elde edebiliyor. Üçüncü filmde aslında otelin çalışmasına dair daha detaylı bilgiler elde etmiştik. Şimdi dizi ise bizi bambaşka bir maceraya taşıyacak. Dizide yer almak isteyen isimlerden biri ise üçüncü filmde Zero olarak izlediğimiz Mark Dacascos.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mark Dacascos, John Wick dizisi için umutlu

Comicbook‘a konuşan Dacascos, dizi için şunları söylüyor: “Chad Stahelski ile yakın görüşmeler içindeyim. Şimdilik seriye dair resmi bir durum yok ancak bunun değişeceğini umuyorum.

Üçüncü filmde maceraya çok kısa dahil olan Dacascos için seri noktalanmıştı. Zira kendisi John Wick tarafından öldürülmüştü. Ancak Dacascos karakterin o sahneden canlı kurtulmuş olabileceğine inanıyor. Karakterin eğitimi ve dayanıklılığının onun çıkış yolu olduğunu düşünüyor. Öte yandan karakter 3. filmde ölmüş olsa dahi diziye dahil olabilir.

Geçmişte yapılan açıklamalar dizinin geçmişe odaklanacağını işaret ediyordu. Net bir zaman dilimi verilmese de film serisinin “çok öncesinde” geçebilme ihtimali vurgulanıyordu. Yani John Wick’in Jardani Jovonovich olarak anıldığı dönemde dahi geçiyor olabilir. Belki daha da öncesi! Ancak dizide Keanu Reeves’in konuk oyuncu olarak yer alabileceği de açıklandığı için öyle çok geçmişe gideceklerini sanmıyoruz. Bu durumda Mark Dacascos da pek ala dizide yer alabilir.

Dizinin ise dördüncü filmden önce çıkması beklenmiyor. Dördüncü filmin de 21 Mayıs 2021‘de yayınlanacağı düşünülünce, önümüzde epey vakit olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Tom Clancy’s Jack Ryan fragmanı