reklamı kapat

POPÜLER

john wick

John Wick dizisinde Keanu Reeves müjdesi

14 Ocak 2018

Keanu Reeves’in devleştiği, kısa sürede izleyicilerin favorilerinden birine dönüşen John Wick‘in televizyona uyarlanacağı geçtiğimiz yaz aylarında belli olmuştu. Aradan geçen zamanın ardından projeye dair bazı detaylar netlik kazanmaya başladı. Bunlardan en önemlisi ise dizide Keanu Reeves‘i göreceğimizin müjdelenmesi oldu.

John Wick’in ufak ekran macerasına dair ilk detaylar Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nin kış basın turunda paylaşıldı. Amerika’da kablolu televizyon yayıncılığı yapan Starz projeyi kendilerinin televizyona uyarlayacağını duyurdu. Yer altı dünyasına farklı bir bakış açısı sunacak dizinin ismi The Continental olacak. Dizinin senaryosunu Sons of Anarchy, The Wire, Man in the High Castle ile tanınan Chris Collins kaleme alacak.

Yer altı dünyasına geri dönüş

Hatırlarsanız önceki haberlerimizde de bu projenin olaylara suikastçilere ev sahipliği yapan oteller zinciri The Continental cephesinden bakacağını ifade etmiştik. Böylece John Wick dışında yer altında dönen karanlık olaylara şahit olma fırsatı elde edeceğiz.  Bu karanlık dünyaya yeniden adım atmışken, John’u da es geçmeyeceğiz. Aksine Keanu Reeves‘in ufak bir rolle diziye konuk olması bekleniyor. Fakat başrolde tamamen farklı isimlerin yer alacağı ifade ediliyor.

The Continental’in ne zaman izleyici karşısına çıkacağı ise belli değil. Fakat bu projenin televizyonda seyretmeye alıştığımız pek çok projeden farklı olacağı, bolca aksiyon sahnesi içereceği ifade ediliyor. Doğrusu sırf bu sözler bile bizleri heyecanlandırmaya yetti.

İlgili video