reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

The Continental

John Wick dizisi The Continental cephesinde şaşırtan gelişme

John Wick evreninin bir dizi projesiyle genişleyeceğini bir süredir biliyoruz. The Continental isimli bu yapım beklediğimizden çok daha erken gelebilir.

Kısaca özetlemek gerekirse John Wick’in evreninde geçecek olan The Continental dizisi bir süredir konuşuluyor. Yolda olduğu açıklanan bu yapımla ilgili bildiklerimiz ise çok az. Continental’in John Wick’in dünyasında suikastçıların kullandığı bir otel zinciri olduğunu biliyoruz. Bu otel zinciri aslında bir güvenlik bölge görevi de üstleniyor. Çünkü otel sınırları içinde üyelerden birini öldürmek yasak. Hatta John Wick ikinci filmin finalinde bu kuralı çiğnemiz, bu sebeple de başı belaya girmişti.

The Continental dizisinden müjdeli haber

Keanu Reeves’in yapımcıları arasında yer aldığı dizinin temel olarak bu oteller zincirinde yaşanacaklara odaklanacağını tahmin etmek zor değil. Dolayısıyla hikayenin merkezinde John Wick’i görmeyeceğiz. Fakat yapımcı olan Keanu Reeves’in zaman zaman dizide görülebileceği düşünülüyor. Daha önce yapılan açıklamalarda dizinin John Wick 4’ten önce gelmeyeceği söylenmişti. Deadline sitesinin haberine göre Starz kanalının başındaki Jeffrey Hirsch dizinin John Wick 4’ün vizyona girmesinden sonra izleyici karşısına çıkacağını açıkladı. Dördüncü filmin 21 Mayıs 2021’de vizyona gireceğini zaten biliyoruz. Bu da The Continental’in 2021 senesinde ekrana gelebileceği anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan serinin beyaz perdedeki macerası da devam edecek. Daha şimdiden John Wick 5 için çalışmalar başlamış durumda. Ortaya nasıl bir iş çıkacağını merakla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Üçüncü filmin fragmanı