reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Morbius fragmanı sonrası ortaya çıkan Spider-Man teorisi

Morbius filminden çıkan ilk fragmanın ardından Spider-Man dünyasının geleceği hakkında yeni bir teori ortaya atıldı. Bu teori aynı zamanda Sinister Six’i içeriyor.

Kısaca özetlemek gerekirse Jared Leto‘nun rol aldığı Morbius’un ilk fragmanı gün yüzüne çıktı. Bu fragmanda iki Spider-Man Far From Home bağlantılı gönderme yer alıyordu. İlkinde sokakta Örümcek Adam’ın posterinin üzerine “katil” yazıldığını gördük. Bu da olayların Spider-Man Far From Home sonrasında geçtiğini anlamamızı sağladı. Bunun yanında fragmanın son saniyelerinde Vulture yer alıyordu. Michael Keaton‘ın hayat verdiği karakter Spider-Man Homecoming’in kötüsü olarak boy göstermişti. Ardından hapse giren Vulture, Örümcek Adam’ın gerçek kimliğini bilen nadir kişilerden biriydi. Bu durum Far From Home’un finaliyle birlikte değişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Morbius’lu Spider-Man teorisi

Marvel hayranları Morbius’taki bu iki göndermenin ardından yeni bir teori geliştirdi. Spider-Man’in kötülerinin sayısının arttığı ve bu kötülerin Sinister Six ismiyle bir araya gelip kahramanımızı alt etmeye çalışacağı düşüncesi uzun süredir internette konuşuluyordu. Bu teoriye şimdi Morbius da dahil edildi. Hatta onun Sinister Six ekibine liderlik edebileceği düşünülüyor. Vulture‘ın filmde bu sebeple yer aldığı, onu da Spider-Man karşıtları arasına çekmeye çalışacağı söyleniyor.

Eğer Sony stüdyoları gerçekten Sinister Six’i Örümcek Adam‘a karşı bir araya getirmeyi planlıyorsa, ekibe Morbius’un da dahil olması mümkün görünüyor. Aynı merak Venom için de söz konusu. Neler olacağını ise zaman gösterecek.

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı