reklamı kapat

POPÜLER

Morbius

Morbius yıldızının yalanladığı Spider-Man söylentisi

İlk Morbius fragmanının çıkmasından sonra hayranlar Spider-Man bağlantılı pek çok teori üretiyor. Bu teorilerin kimileri de büyük söylentilere dönüşüyor. Filmin yıldızlarından biri bu iddialardan birinin doğru olmadığını dosdoğru şekilde açıkladı. Bu durum kimilerini fazlasıyla üzecek.

Advertisement

Kısaca hatırlatmak gerekirse Morbius’un fragmanında iki Örümcek Adam bağlantısı yer alıyordu. Bu sebeple karakterin Spider-Man’e dolayısıyla da Marvel Sinematik Evreni’ne bağlanacağı anlaşıldı. Resmiyet kazanmayan bu gelişme şimdiden büyük heyecan yarattı ve sayısız teorinin temellerini oluşturmaya başladı. Bu teorilerden biri de Morbius ‘un akıl hocası rolünde göreceğimiz Jared Harris ile bağlantılıydı. Hayranlar bu karakterin fragmanda gösterildiğinden çok daha önemli bir karakter olabileceğini düşünmeye başlamıştı. Çizgi roman hikayeleri ve hayal gücünün yardımıyla bu karakterin Dr. Otto Octavius olabileceği söyleniyordu. Tahmin edersiniz ki bu söylenti hızla yayıldı ve büyük ilgi görmeye başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkça yalanlanan Morbius söylentisi

Bu gizemli karaktere hayat veren Jared Harris ise söylentilerin doğru olmadığını açıklamaktan çekinmedi. Tecrübeli oyuncu, “Hayır, bu doğru değil. Hayranların hayal güçlerine hayranlığım büyük. Onların hayal gücünün ortaya koyduklarını görmek benim için heyecan verici ancak bu teori doğru değil.” sözlerini sarf etti.

Jared Harris’in bu açıklamasıyla birlikte ilk Morbius fragmanından sonra ortaya atılan heyecan verici teorilerden biri yalanlanmış oldu. Bakalım hangi tahminler doğru çıkacak, hangilerinin gerçek olmadığı anlaşılacak.

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı