reklamı kapat

POPÜLER

Jared Leto Joker

Joker’i canlandıran Jared Leto’yu Marvel dünyasına sokan proje

Son zamanlarda Joker karakteriyle boy gösteren Jared Leto’nun şimdi de bir Marvel karakterine hayat vereceği ortaya çıktı. Sony‘nin Spider-Mansiz Morbius filminde başrolü üstleneceği açıklandı.

Aslına bakarsanız tek bir oyuncunun farklı kahramanları canlandırması pek alışılmadık bir şey değil. Son zamanlarda gördüğümüz en net örneği Josh Brolin olmuştu. Tecrübeli oyuncu hem Thanos’a hem de Cable karakterine hayat vermişti. Şimdi benzer bir durum yeniden yaşanacak gibi görünüyor. Çünkü Joker olarak izlediğimiz Jared Leto‘nun Morbius filminin başrolünü kabul ettiği ortaya çıktı.

Sony’nin geliştirdiği Morbius filmi bir süredir konuşuluyordu. Projenin bir süredir geliştirildiğini bilsek de, hikayenin nasıl işleyeceği ya da yönetmenliği kimin üstleneceği belli değildi. Merak edilen sorulardan ikisi aynı anda yanıt buldu. Morbius olarak Jared Leto‘yu seyredeceğiz. Yönetmen koltuğunda ise Daniel Espinosa oturacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tam ismi Morbius the Living Vampire olan filmin ne zaman vizyona gireceği henüz belli değil. Net olan tek şey bu kararın Jared Leto’nun solo Joker filmini veya diğer projelerini etkilemeyeceği. Oyuncu DC ve Sony projelerini aynı anda idare edecek. Bakalım ortaya nasıl bir sonuç çıkacak?

İlginizi çekebilir

Spider-Man Homecoming fragmanı