reklamı kapat

POPÜLER

jared leto morbius

Jared Leto’nun Morbius değişimi başladı [Video]

Beyaz perdede Joker olarak karşımıza çıkan Jared Leto yeni bir süper kahramana hayat vermeye hazır. Sevilen oyuncunun Morbius değişimi başladı.

Morbius normalde Spider-Man dünyasının karakterleri arasında yer alıyor. Marvel, Örümcek Adam ve çevresindeki karakterlerin haklarını Sony stüdyolarına sattı. Seneler sonra iki stüdyo Spider-Man’i ortak kullanma kararı aldı. Geri kalan karakterler ise Sony’nin insiyafinde. Onlar da MCU‘dan bağımsız solo filmler çekiyor. Tom Hardy’nin rol aldığı Venom ile başlayan süreç Jared Leto’nun yer alacağı Morbius ile devam edecek.

Morbius the Living Vampire filminin başrolünü üstlenecek olan Jared Leto şahsi Twitter hesabı üzerinden bir video paylaştı. Sevilen oyuncu bu videoda sakallarını keserek role hazırlık sürecine başlıyor. Açıklamada ise “İşte başlıyoruz #Morbius” sözleri yer alıyor. Paylaşılan bu videoyu haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğer daha önce paylaşılan bilgiler doğruysa Marvel çizgi romanlarına bağlı kalan bir uyarlama izleyeceğiz. Morbius‘un hikayesi başarılı bir bilim adamıyken yaptığı deneyler sonucunda vampire dönüşmesiyle bağlıyor. Asıl amacı kan hastalıklarına çare bulmakken kendini nefret ettiği bir canlıya dönüştürmüş oluyor. Hayatta kalabilmesi için her vampir gibi kanla beslenmesi ve güneşten uzak durması gerekiyor. O da bu zorunluluğu masum insanlar yerine kötü insanları öldürerek gideriyor. İşte uyarlanacak filmin tam olarak bu hikayeyi anlatması, sadece Spider-Man’i her şeyden uzak tutması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Homecoming fragmanı