reklamı kapat

POPÜLER

avengers 4 winter soldier

Winter Soldier’ın yıldızından Avengers 4 itirafı

Winter Soldier karakterine hayat veren, artık White Wolf ismini kullanan Sebastian Stan, Avengers 4 hakkında açık bir itirafta bulundu. Onun sözleri ise aslında pek şaşırtıcı değil.

Avengers 4 gizemi

Bildiğiniz gibi Marvel Avengers ‘e dair detayları özenle saklamaya devam ediyor. Öyle ki daha filmin adı bile belli değil. Ne bir fragman ne de fotoğraf gördük. Oyuncular ise filmin senaryosunu tamamen okumadıklarını ifade ediyor. Kısacası büyük bir gizlilik söz konusu. Her türlü açıklamanın büyük dikkat çektiği bu süreçte Bucky Barnes karakterini canlandıran Sebastian Stan enteresan bir itirafta bulundu. Avengers 4’te yer alıp almadığını bilmediğini itiraf etti. Bu durumu ise şu sözlerle özetledi:

“Çekimleri yaptığımız süreçte kimse bana sahnelerin Avengers Infinity War’dan mı yoksa Avengers 4’ten mi olduğunu söylemedi. Bu yüzden Avengers 4 var mıyım, emin değilim. Çektiğim sahneler her iki filmde de yer alabilir. Ben hala hangi sahne hangi filme ait bilmiyorum. Fakat bazı sahnelerin Avengers 4’e dahil edilmeyeceğini tahmin edebiliyorum çünkü hikayeyi daha karmaşık hale getireceklerdir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tahmin ediyoruz ki Avengers Infinity War‘da yaşananların geri alınmasıyla birlikte Bucky Barnes da geri dönecek. Fakat Sebastian Stan’in bu açıklaması çekilen sahnelerin oyuncular için de kafa karıştırıcı olduğunu gözler önüne seriyor.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları