reklamı kapat

POPÜLER

Captain America Winter Soldier

Winter Soldier’ın yıldızından üzücü Captain America açıklaması

Captain America’nın Avengers 4‘te kahramanlığa veda etmesi bekleniyor. Yeni Captain America kim olacak sorusuyla birlikte gündeme gelen isimlerden biri Winter Soldier.

Captain America değişimi zamanı

Bildiğiniz gibi Avengers 4 ile birlikte pek çok Marvel kahramanının emekli oluşuna veya ölümüne şahit olacağız. Chris Evans‘ın hayat verdiği Captain America büyük ihtimalle bu karakterlerden biri olacak. En azından sevilen oyuncunun şimdiye kadar paylaştığı veda mesajları böyle düşünmemize neden oluyor. Marvel çizgi romanlarında Steve Rogers kahramanlık yapamaz hale geldiğinde birileri bu unvanı devralmıştı. Sam Wilson ve Bucky Barnes onun boşluğu dolduran isimler olmuştu. Benzer bir durumun Avengers 4’ten sonra yaşanması da mümkün görülüyor. Peki Winter Soldier’a hayat veren Sebastian Stan bu rolü devralan isim olacağına inanıyor mu? Stan geçtiğimiz günlerde Destroyer filmini tanıtmak üzere Jimmy Kimmel Live! programına katıldı. Kendisine yöneltilen soru üzerine şu yanıtı verdi: “Hayır, hiç sanmıyorum. Bu hayali kurulacak bir şey. İnsanların hakkında fazlasıyla konuştuğu bir şey ama işler asla o yönde ilerlemiyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buradan anlıyoruz ki Captain America unvanını üstlenme konusunda Falcon bir adım önde olabilir. Elbette Marvel‘ın bambaşka planları olması da mümkün. Buna rağmen Sebastian Stan’in açıklamaları Winter Soldier’ın Cap olmasını bekleyenleri üzecek gibi duruyor.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları