reklamı kapat

POPÜLER

The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier dizisinin yeni Captain America’sı

Marvel stüdyolarının Disney+ için hazırladığı The Falcon and the Winter Soldier dizisinde yeni Captain America kim olacak, ortaya çıktı. Set fotoğrafları heyecan uyandırıyor.

Avengers Endgame sonrasında duyurulan The Falcon and the Winter Soldier’a dair bildiklerimiz her geçen gün artıyor. Dizinin başrollerini Anthony Mackie ve Sebastian Stan birlikte üstleniyor. Onlara Peggy Carter’ın yeğeni Sharon Carter’ı canlandıran Emily VanCamp ve Helmut Zemo karakterine hayat veren Daniel Brühl eşlik ediyor. Şimdiye kadar dizinin tam olarak neyi konu edeceği açıklanmadı fakat olayların Avengers Endgame sonrasını konu ettiğini biliyoruz. Finalde Captain America adını ve kalkanını Sam Wilson’a devretmişti. Bu büyük olayın ardından sonra neler yaşanacak çok merak ediyoruz.

The Falcon and the Winter Soldier set fotoğrafı

İnternette dolaşan söylentilerden biri dizinin hükümetle kahramanlarımız arasındaki çatışmayı konu edeceği yönündeydi. Bu iddialara göre hükümet Sam Wilson’ın yeni Captain America olmasını kabul etmiyordu. Onu görmezden gelip kendi ajanlarından birini yeni Captain America rolüne sokuyordu. Dizinin setinden gelen fotoğraflar bu söylentileri doğruluyor. Wyatt Russell isimli oyuncu Captain America kostümüne sokulan ajan rolünde karşımıza çıkıyor. Onun kostüm ve kalkanla birlikte halkı selamladığını görüyoruz. Sıradan vatandaşlar onu Steve Rogers mı sanıyor, yoksa yeni biri olduğunun farkındalar mı, bu kısım belirsiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı