reklamı kapat

POPÜLER

marvel

Marvel stüdyolarının orijinal X-Men ekibini toplama çabası

Marvel stüdyoları orijinal X-Men ekibini bir araya getirmeye çalışıyor gibi görünüyor. Bu durum Patrick Stewart’ın açıklamasıyla ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Disney’in 20th Century Fox stüdyolarını satın almasıyla birlikte X-Men karakterlerinin sinema ve televizyon hakları Marvel stüdyolarına geri dönmüş oldu. Bu gelişme özellikle Marvel Sinematik Evreni takipçilerini çok heyecanlandırdı. Avengers ve X-Men üyesi kahramanların beyaz perdede karşı karşıya gelmesi gerçekten heyecan verici bir ihtimal. Fakat bunun için önce belli bir temel oluşturulması gerekiyor. Yeni oyuncularla mı anlaşılacak, yoksa eski oyuncularla mı devam edilecek gibi pek çok yanıtsız soru bulunuyor. Marvel stüdyoları orijinal X-Men oyuncularını yola devam etmeye ikna etmeye çalışıyor gibi görünüyor. Markanın başındaki Kevin Feige’nin Charles Xavier karakterinin yaşlı haline hayat veren Patrick Stewart ile bir araya geldiği ortaya çıktı. Bu gelişmeyi tecrübeli oyuncu şu sözlerle açıkladı: “Birkaç ay önce Kevin Feige ile bir araya geldik. Oldukça uzun bir konuşma yaşadık. Charles Xavier’in yer aldığı öneriler ve istekler söz konusuydu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netleşmeyen Marvel planlama süreci

Patrick Stewart karakterinin yolculuğunun Logan ile mükemmel bir şekilde sonuçlandığını düşünüyor. Bu sebeple geri dönme konusunda pek istekli değil. Aynı durumunun Hugh Jackman için de söz konusu olduğunu biliyoruz. Bakalım Marvel’ın orijinal X-Men ekibini toplama çabası istedikleri gibi sonuçlanacak mı, yoksa farklı bir yol izlemek zorunda mı kalacaklar.

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı