reklamı kapat

POPÜLER

Justice League

Warner Bros’un şaşırtıcı Justice League planları

Justice League filmiyle beklenen başarıyı elde edemeyen Warner Bros. stüdyolarının bu dünyayla ilgili yeni ve enteresan planlarının olduğu ortaya çıktı.

Geçtiğimiz eylül ayında J.J. Abrams’ın prodüksiyon şirketi Bad Robot ve Warner Media arasında beş senelik bir anlaşmaya imza atılmıştı. Bu gelişme yeni DC filmlerinden bazılarının Bad Robot ve Warner Bros. stüdyoları ortaklığında çekilebileceğini düşündürmüştü. Görünen o ki tahminler doğru. Deadline sitesinin haberine göre Bad Robot özel olarak Justice League Dark dünyasına ve karakterlerine odaklanacak. Bu dünyada geçen dizi ve filmler çekecek. Hangi karakterlerin merkeze alınacağına dair henüz net bir bilgi yok ancak bu oluşumun içinde yer alan karakterler az çok belli.

Yeni Justice League planları

Bilmeyenler için bahsetmemiz gerekirse, karanlık bir havası olan bu kahramanlar aslında tanıyıp bildiğimiz Adalet Birliği ekibinden biraz farklı. Burada yer alan kahramanların odağı doğa üstü güçlere ve büyülü canlılara karşı mücadele etmek. Ekipte Batman, John Constantine, Zatanna, Swamp Thing ve Deadman gibi karakterler yer alıyor. 2017 senesinde aynı isimle çıkan animasyon filmde kahramanlarımız şeytani güçlere karşı mücadele veriyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu son gelişme sonrasında anlıyoruz ki, Warner Bros stüdyoları Justice League ‘i farklı bir şekilde geri döndürmek istiyor. Ben Affleck’in Batman’i bırakması yüzünden varolan ekiple yola devam edemiyor.Bu yeni yapımda filminde Robert Pattinson‘ın Batman’ini görebiliriz. Böylece hikaye farklı bir gerçeklikte geçiyor sonucuna varılabilir.

İlginizi çekebilir

Birds of Prey fragmanı