reklamı kapat

POPÜLER

honor-magic-watch-2-akilli-saat-icin-verilen-turkiye-mujdesiHonor Magic Watch 2 akıllı saat

Honor Magic Watch 2 akıllı saat için verilen Türkiye müjdesi

Honor Magic Watch 2 akıllı saat modeli için sevindiren bir Türkiye müjdesi verildi. Dikkat çeken saati beğenenler bu habere oldukça sevinecek.

Honor Magic Watch 2 akıllı saat, firmadan yapılan resmi açıklamaya göre çok yakın bir zaman içerisinde Türkiye’de de satışa çıkıyor. Henüz resmi satış fiyatı açıklanmayan ancak Huawei Watch GT 2‘den biraz daha ucuz olacağı tahmin edilen saat, şık tasarımıyla dikkat çeken modeller arasında yer alıyor.  Akıllı saat kısaca üstünden geçmek adına 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı gövde boyutuna sahi. 42 mm versiyonda 1,2 inç 390×390 piksel AMOLED ekran, 46 mm versiyonda ise 1,4 inç 454×454 piksel bir AMOLED ekran yer alıyor. Gücünü giyilebilir cihazlara özel Huawei imzalı Kirin A1 işlemciden alan saatin, 4 GB‘lık dahili depolaması bulunuyor. Modelin en çok dikkat çeken yanı ise Watch GT 2 gibi pil ömrü oluyor. Çünkü aktarıldığı kadarıyla Honor Magic Watch 2 tam 14 günlük bir pil ömrüyle geliyor. Bu pil ömrü bir saat alıp sürekli şarj etmek istemeyenler için harika görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor MagicWatch 2 Limited Edition da kısa süre önce duyuruldu

Normal MagicWatch 2 üstüne kurulan bu özel Limited Edition, farkını özel tasarım kayışlar ve buna uyumlu temalar ile koyuyor. Bu versiyonun ne zaman satılacağı ya da fiyatı ise bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin Türkiye’de de satılan gelişmiş kulaklığı