reklamı kapat

POPÜLER

Honor Magic Watch 2

Honor Magic Watch 2 Türkiye fiyatıyla şaşırtıyor

Merakla beklenen akıllı saat Honor Magic Watch 2 için Türkiye fiyatı açıklandı. Saat dikkat çekici fiyatıyla beğeni toplayacak.

Akıllı saat pazarındaki artan rekabete Honor’ın yeni modeli Honor Magic Watch 2 de dahil oldu. Türkiye’de satışa sunulan ürünün heyecanla beklenen fiyatı da açıklandı. Saatin 46 mm’lik gövdeyle gelen versiyonunun Türkiye fiyatı 1.299 TL. Özellikle Huawei Watch GT 2’yi beğenen kullanıcılardansanız Huawei’nin alt markası olan Honor’ın akıllı saati Magic Watch 2 için bir parça daha uygun fiyatlı bir alternatif sunuyor diyebiliriz. Watch GT 2, 1.500 TL fiyatla kullanıcılarla buluşmuştu. Karşılaştırmalı bakıldığında zaten iki model pek de farklı sayılmaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Magic Watch 2 Türkiye fiyatı 1.299 TL

Akıllı saati ilk bakışta 46 mm’lik Huawei Watch GT 2’den ayırmak pek mümkün değil. Gövdeyi çevreleyen tasarımda küçük bir oynama yapan saat, aynı klasik şıklığı gövdesinde taşıyor. Akıllı saat, menü tuşunun çevresine ince, kırmızı bir bant çekiyor. 316L paslanmaz çelikten gövdesiyle klasik saatleri aratmayan model, Huawei Sağlık uygulamasıyla çalışıyor. 46 mm’lik gövdesinde 1,39 inçlik AMOLED ekrana yer veren saat, kendine ait arayüz kütüphanesiyle geliyor. Bu kütüphanede Watch GT 2 arayüzlerini de bulabilirsiniz. Aktivite ve sağlık alanında da önemli özelliklerle donatılan akıllı saat iç mekan ve dış mekan olmak üzere pek çok farklı kategorite aktivite takibi yapabiliyor. Havuz ve deniz için ayrı ölçümler sunan Magic Watch 2, yüzme seansları sırasında da kalp ritmini ölçebiliyor. Aynı zamanda uyku kalitesini de ölçen akıllı saat, Kirin A1 işlemciden güç alıyor. Stres ölçümü yapabilen akıllı saat aynı zamanda akıllı telefonunuza gelen bildirimleri de kolunuza taşıyor. Sesli telefon görüşmelerini yapabileceğiniz akıllı saatin 14 güne varan pil ömrü sunduğunu da ekleyelim.

İlginizi çekebilir

Saatin tanıtım videosu