reklamı kapat

POPÜLER

Honor MagicWatch 2 akıllı saat
Honor MagicWatch 2 akıllı saat
Honor MagicWatch 2 akıllı saat

14 güne varan pil ömrüyle Honor MagicWatch 2 akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri

Honor V30 ve V30 Pro yanında beklenen Honor MagicWatch 2 akıllı saat modeli de tanıtıldı. İşte saat hakkında bilinmesi gerekenler;

Honor MagicWatch 2, akıllı saat dünyasının en yeni modeli olarak karşımızda. Yuvarlak saat sevenleri fazlasıyla memnun edecek model, görebileceğiniz üzere çok şık bir tasarıma sahip. Baktığımız zaman akıllı saat 42 mm ve 46 mm seviyesinde iki farklı gövde boyutu ile geliyor. 42 mm versiyonda 1,2 inç 390×390 piksel AMOLED ekran yer alıyor. 46 mm versiyon ise 1,4 inç 454×454 piksel bir AMOLED ekran ile geliyor. Temel aldığı Huawei Watch GT 2 ile benzer olarak gücünü Kirin A1 işlemciden alan saatin, 4 GB‘lık dahili depolaması bulunuyor. Bu 4GB’ın 2 GB’lık kısmına 500’e yakın şarkı depolanabiliyor. Gelişmiş Bluetooth bağlantısı ile telefondan 150 metre uzakta telefon görüşmesi yapmanıza imkan tanıyan ürün, nabız başta olmak üzere her kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve su geçirmiyor. Aynı zaman uyku takibi de yapabilen Honor MagicWatch 2, paslanmaz çelik gövdesinde GPS donanımı da taşıyor. Firma tarafından tam 14 günlük bir pil ömrü müjdelenen akıllı saatin, normal kullanımda tam 2 hafta görev yapabiliyor olması çok dikkat çekiyor. Huawei Watch GT 2 de pil konusunda çok beğeniliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor MagicWatch 2 akıllı saat çok gelişmiş bir model

Şık akıllı saatin başlangıç fiyatı 155 dolar seviyesinde. Bu 42 mm için belirlenen fiyat. 46 mm için başlangıç fiyatı 170 dolara çıkıyor. Bu saatin ilerleyen dönemde resmi olarak Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin Türkiye’de de satılan yeni kulaklığı