reklamı kapat

POPÜLER

TIDAL

TIDAL abonesi olmak isteyenler için çok ucuz abonelik müjdesi

Yüksek kaliteli müzik dinlemeyi sevenlere çok güzel bir haberimiz var. Şu an 4 aylık TIDAL üyeliği çok ama çok ucuza alınabiliyor.

Advertisement

Çevrimiçi müzik pazarının Spotify ve Apple Music kadar öne çıkmayan servisi TIDAL, çok güzel bir kampanya ile gündemde bulunuyor. Bu kampanya sayesinde servisin 4 aylık aboneliği sadece 1,99 TL’ye satın alınabiliyor. Bu inanılmaz fiyata direkt olarak buradan abone olabileceğiniz platform, daha önce kullanmayanlar için Türkiye merkezli kredi kartlarıyla da sorunsuz olarak elde edilebiliyor. 4 ay bittikten sonra aylık 19,99 TL‘ye yükselecek abonelik, TIDAL ve sunduğu yüksek ses kalitesini merak edenler için çok güzel görünüyor. TIDAL’ın rakiplerinden en büyük farkı gerçek anlamda olabilecek en yüksek seviyede ses kalitesi sunuyor olması. Bu sayede özellikle yüksek kaliteli kulaklıklara sahip olanları çok memnun eden servis, odyofillerin de favorileri arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TIDAL rakibi Spotify ve Apple Music kaç aboneye sahip?

Spotify’ın dünya çapındaki “ücretli” abone sayısı en son duyduğumuz kadarıyla 100 milyonu geride bırakmış durumda. Ücretsiz aboneler ile beraber toplam 217 milyon abone sayısına ulaşan platform, bu konuda gerçekten inanılmaz bir noktada bulunuyor. Rakip Apple Music‘in ise en son duyduğumuz kadarıyla toplam 60 milyon ücretli abonesi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Yüksek kaliteli kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds 3