reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık

Özellikleriyle büyük ses getirecek Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık tanıtıldı

IFA 2019 kapsamında Huawei FreeBuds 3 kulaklık modeli de tanıtıldı. İşte yeni modelin gerçekten iddialı olduğu özellikleri.

IFA 2019 etkinliğinde Kirin 990 5G ve P30 Pro‘nun yeni renkleri yanında Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık da görücüye çıktı. Firmanın Apple AirPods rakibi yeni kulaklığı, ilk olarak oldukça şık görünüyor. Yuvarlak tasarlanmış bir taşıma haznesi bulunan ürün, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renge sahip. Burada modelin tasarımından çok teknik altyapısı dikkat çekiyor. Çünkü bu kulaklığın merkezinde Apple W1 gibi Kirin A1 işlemcisi yer alıyor. Bluetooth 5.1 ve Bluetooth Low Energy 5.1 temelli bu işlemci ile gecikmesiz ve yüksek kalitede ses performansı sunan kulaklık, düşük bir enerji sarfiyatına sahip. Huawei EMUI 10 ve üstü cihazlarda BT-UHD protokolünde çalışan kulaklık, bu altyapıda tam 2.3 Mbps veri aktarımı yapabiliyor. Bu gerçekten inanılmaz görünüyor. Aktif olarak gürültü engelleme yapabilen kulaklık, Qi kablosuz şarj desteğiyle kolaylıkla şarj edilebiliyor. Hazne ile beraber tam 20 saatlik bir kullanım ömrü bulunan Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık, boyunda büyük bir seçenek konumunda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık çok satacak bir ürün olacak

Çünkü gerçekten hem şık hem de teknik olarak dolu dolu gelen ürünün, henüz fiyatı açıklanmıyor. Ancak firma yetkilisi fiyatın 199 dolardan daha ucuz olacağını aktarıyor. Yani AirPods’tan daha ucuza satılacak kulaklık, özellikle Huawei telefon sahiplerini çok mutlu edecek. Kulaklık Türkiye’de de resmi olarak satılacak.

İlginizi Çekebilir

Alanın öncüsü AirPods için gelen yeni reklam