reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods

Apple, AirPods modellerinin eğlenceli yönünü ortaya çıkarıyor [İzle]

Apple, AirPods için uzun zamandır var olan bir kişiselleştirme seçeneğini nihayet daha “görünür” yapıyor. Yeni reklam kulaklıkları eğlenceli hale getiriyor.

Apple Kore, YouTube sayfasında hayli ilginç bir AirPods reklamını izleyicilerle buluşturdu. Charli XCX’in Focus şarkısının Yaeji remix versiyonunu kullanan reklam “Sevgime odaklan” diyerek AirPods’lara kılıflar ve çıkartmalar giydiriyor. Bildiğiniz gibi AirPods’lar piyasada yerini aldığından bu yana pek çok kılıf ve çıkartma alternatifi üçüncü parti satıcılar tarafından kullanıcılara sunuluyordu. Ancak iPhone üreticisi bugüne kadar bu kılıflarla ilgili bir adım atmamıştı. İlk adım da zaten globalden değil Kore tarafından geldi. Özellikle bu aksesuar pazarının Asya’da çektiği ilgi düşünülünce çok da mantıksız sayılmaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPods için kılıf mı satacak?

Her ne kadar Apple kılıf ve çıkartmalarla ilgili bir reklam yapsa da bu ürünleri kendi mağazasında satmıyor. Videonun açıklamasında da “Yaratıcılığınızla dönüştürülen AirPods’lardan birkaç örnek.” yazıyor. Reklam 2014’te MacBook Air modelleri için yayınlanan çıkartma reklamını hatırlatıyor. Ürünlerin yaratıcı aksesuarlarla daha çekici ve kişiselleştirilmiş hale getirilebilineceği vurgulanıyor.

Öte yandan firma belki kendisi de AirPods’lar için kılıf tasarlama işine girişebilir, bilemiyoruz. Yine de çok umutlanmayız deriz. AirPods Türkiye’de 1.399 TL‘ye satışa sunuluyor. Kılıflar ise farklı fiyat aralıklarında bulunabiliyor. 10 Eylül‘de yeni etkinliğini gerçekleştirecek olan firmanın şimdilerde iPhone 11 modellerini tanıtmak için gün saydığını da belirtelim. iOS 13 de çok kısa sürede kullanıcılarla buluşacak. Apple’ın hazırladığı eğlenceli reklama haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.