reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Max

AirPods Max kablosuz kulaklık için 2.364 TL’lik fiyat avantajı [Aralık 2023]

Piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan biri olan AirPods Max için yeni bir indirim fırsatı var. Bizim de beğeniyle kullandığımız bir kablosuz kulaklık olan cihaz hem ses hem de ANC performansıyla fark yaratıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan modelde AirPods Pro’da da karşımıza çıkan H1 işlemcisi bulunuyor. Kulaklık bu işlemci sayesinde Apple cihazlarıyla sorunsuz bağlantı kurabiliyor.

AirPods Pro’da yer alan Spatial Audio desteğine de sahip olan AirPods Max, Lightning üzerinden şarj edilebiliyor. 40 mm dinamik sürücüleri bulunan kulaklık, bünyesinde Apple Watch’lardaki gibi kontrol için bir Digital Crown ve ayrı bir fiziksel tuş taşıyor. Aktif gürültü engelleme performansıyla fark yaratan kulaklık ses performansıyla da beğeni topluyor. Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz kulaklık kullanılmadığı zamanlarda pil şarjını korumaya yardımcı olan ultra düşük güç durumuna geçmesini sağlayan yumuşak ve ince Smart Case kılıf ile birlikte geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz kulaklık kullanılmadığı zamanlarda pil şarjını korumaya yardımcı olan ultra düşük güç durumuna geçmesini sağlayan yumuşak ve ince Smart Case kılıf ile birlikte geliyor. Resmi fiyatı  kısa bir süre önce 22.999 TL olan kulaklık yapılan indirimle şu anda 20.635 TL‘ye satılıyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

AirPods Max

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER