reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Max

AirPods Max için 2.850 TL’lik indirim fırsatı [Mart 2024]

Sunduğu başarılı ses kalitesini güçlü ANC özelliğiyle buluşturan AirPods Max için yeni bir kampanya yapıldı. Kısa bir süre önce satış fiyatı zamlanan kulaklık bir satış kanalında piyasadan daha uygun fiyata temin edilebiliyor.

Farklı renk seçeneklerine sahip olan modelin siyah renkli modeli için indirimli fiyat geçerli.  AirPods Pro’da da karşımıza çıkan H1 işlemcisi bulunuyor. Kulaklık bu işlemci sayesinde Apple cihazlarıyla sorunsuz bağlantı kurabiliyor. AirPods Pro’da yer alan Spatial Audio desteğine de sahip olan AirPods Max, Lightning üzerinden şarj edilebiliyor. 40 mm dinamik sürücüleri bulunan kulaklık, bünyesinde Apple Watch’lardaki gibi kontrol için bir Digital Crown ve ayrı bir fiziksel tuş taşıyor. Aktif gürültü engelleme performansıyla fark yaratan kulaklık ses performansıyla da beğeni topluyor. Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz kulaklık kullanılmadığı zamanlarda pil şarjını korumaya yardımcı olan ultra düşük güç durumuna geçmesini sağlayan yumuşak ve ince Smart Case kılıf ile birlikte geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz kulaklık kullanılmadığı zamanlarda pil şarjını korumaya yardımcı olan ultra düşük güç durumuna geçmesini sağlayan yumuşak ve ince Smart Case kılıf ile birlikte geliyor. Resmi fiyatı  kısa bir süre önce 24.849 TL olan kulaklık yapılan indirimle şu anda 21.999 TL‘ye satılıyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

AirPods Max

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER