reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Max

AirPods Max satın almayı düşünenlere indirim fırsatı

Yüksek satış fiyatıyla dikkat çeken AirPods Max modelinin fiyatı geriledi. Piyasadaki satış fiyatı 5.699 TL olan kablosuz kulaklık şu anda 5.489 TL‘ye satın alınabiliyor. Gri, gümüş, mavi ve yeşil renk seçeneklerinde bu fiyat geçerliyken AirPods Max modelinin pembe renkli modeli ilgili satış kanalında mevcut değil.

Beş farklı renk seçeneğiyle gelen kulaklıkta AirPods Pro’da da yer alan H1 işlemcisi yer alıyor. H1 işlemci sayesinde kulaklık Apple modelleriyle zahmetsizce bağlantı kurabiliyor. AirPods Pro’da yer alan Spatial Audio desteğine de sahip olan kulaklık Lightning üzerinden şarj edilebiliyor. 40 mm dinamik sürücüleri bulunan kulaklık, bünyesinde Apple Watch’lardaki gibi kontrol için bir Digital Crown ve ayrı bir fiziksel tuş taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max akıllı kılıfıyla da dikkat çekiyor

AirPods Max aynı zamanda kullanılmadığı zamanlarda pil şarjını korumaya yardımcı olan ultra düşük güç durumuna geçmesini sağlayan yumuşak ve ince Smart Case kılıf ile birlikte geliyor. 15 Aralık’ta Türkiye’de de satışa sunulan kulaklık yüksek satış fiyata satılsa da sunduğu performansla fark yaratıyor. Kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

AirPods Max

İlgili video

Kulaklığın tanıtım videosu