reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A32 Samsung Galaxy A22

Samsung Galaxy A32 LTE duyuruldu; işte öne çıkan özellikleri

Samsung Galaxy A32 modelinin LTE destekli versiyonu duyuruldu. Geçtiğimiz ay 5G destekli versiyonu tanıtılan telefon giriş seviyesi telefon satın almayı düşünen kullanıcıları hedef alıyor.

5G’li versiyonuyla karşılaştırıldığında bu modelde daha iyi kamera sistemi göze çarpıyor. 5G destekli modelde 48 megapiksel ana,  8 megapiksel ultra geniş açı, 5 megapiksel makro ve 2 megapiksel derinli kameraları eşlik ediyordu. LTE destekli yeni tanıtılan modelde ise 64 megapiksel ana kameraya sırasıyla  8 megapiksel 5 megapiksel ve 5 megapiksel kameralar eşlik ediyor. Selfie kamerasına bakıldığında da Samsung Galaxy A32  LTE modelinde iyileştirme yapıldığını görüyoruz. 5G destekli modelde 13 megapiksel ön kamera yer alırken LTE destekli modelde 20 megapiksel kamera mevcut. 5G destekli Galaxy A32’de MediaTek’in MT6853 Dimensity 720 5G işlemcisi yer alırken yeni modelde sekiz çekirdekli bir işlemci kullanılıyor. İşlemcinin detayları ise henüz açığa çıkmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A32 LTE uzun pil ömrüyle de fark yaratıyor

LTE destekli modelin sadece 64 GB dahili hafızaya sahip modeli yer alıyor. MicroSD kart desteği de sunan model bu sayede kullanıcıların depolama kapasitelerini artırmalarına imkan tanıyor. Telefon, 15W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil ile karşımıza çıkıyor. Bu da telefonun yüksek pil ömrüne sahip olduğunu gösteriyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı açıklanan Xbox Series S