reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Max

5.699 TL’lik AirPods Max’in fiyatı en düşük seviyede

Apple’ın yüksek satış fiyatıyla konuşulan AirPods Max modelinin fiyatında indirime gidildi. AirPods ailesinin en iddialı kablosuz kulaklık modeli olarak öne çıkan AirPods Max şu anda 4.594 TL‘ye satın alınabiliyor.

Kulaklığın piyasadaki satış fiyatı ise 5.699 TL. Gök mavisi renk seçeneği için bu fiyat geçerliyken diğer renkler daha yüksek fiyatlara satılıyor. Gri, gümüş, uzay grisi ve pembe renk seçeneklerine sahip olan kulaklıkta H1 işlemcisi bulunuyor. H1 işlemcisiyle (kulaklığın her iki tarafında) Apple cihazlarıyla sorunsuz bağlantı sağlayan kulaklıkta AirPods Pro’da da karşımıza çıkan Uzamsal Ses desteği yer alıyor. Bu özellik hem Apple Music’teki hem de Netflix’teki içeriklerde çalışıyor. Dolby Atmos’u temel alan Spatial Audio, surround ses deneyimi sunarak şarkıların her yerden geliyormuş hissi sağlıyor. AirPods Max, Lightning üzerinden şarj edilebiliyor. 40 mm dinamik sürücüleri bulunan kulaklık, bünyesinde Apple Watch’lardaki gibi kontrol için bir Digital Crown ve ayrı bir fiziksel tuş taşıyor. Aktif gürültü engelleme performansıyla fark yaratan kulaklık ses performansıyla da beğeni topluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yüksek fiyatıyla eleştirilen AirPods Max akıllı kılıfla geliyor

Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz kulaklık kullanılmadığı zamanlarda pil şarjını korumaya yardımcı olan ultra düşük güç durumuna geçmesini sağlayan yumuşak ve ince Smart Case kılıf ile birlikte geliyor.
AirPods Max

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın