reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Max

5.699 TL’lik AirPods Max için 900 TL’lik indirim

AirPods ailesinin en iddialı üyesi olan AirPods Max modelinin fiyatında indirim yapıldı. Yüksek satış fiyatıyla çok konuşulan kablosuz kulaklık 5.699 TL‘den 4.799 TL‘ye geriledi.

Gri, gümüş, mavi ve pembe renk seçeneklerinde bu fiyat geçerliyken AirPods Max modelinin yeşil renkli modeli ilgili satış kanalında mevcut değil. AirPods Pro’da da karşımıza çıkan H1 işlemcisinden güç alan kulaklık Apple cihazlarıyla sorunsuz bağlantı kurabiliyor.

AirPods Pro’da yer alan Spatial Audio desteğine de sahip olan kulaklık Lightning üzerinden şarj edilebiliyor. 40 mm dinamik sürücüleri bulunan kulaklık, bünyesinde Apple Watch’lardaki gibi kontrol için bir Digital Crown ve ayrı bir fiziksel tuş taşıyor. Aktif gürültü engelleme performansıyla fark yaratan kulaklık ses performansıyla da beğeni topluyor. Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz kulaklık kullanılmadığı zamanlarda pil şarjını korumaya yardımcı olan ultra düşük güç durumuna geçmesini sağlayan yumuşak ve ince Smart Case kılıf ile birlikte geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max ses tutkunlarına göz kırpıyor

15 Aralık’ta Türkiye’de de satışa sunulan kulaklık yüksek satış fiyata satılsa da sunduğu performansla fark yaratıyor. Kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

AirPods Max

İlgili video

Kulaklığın tanıtım videosu