reklamı kapat

POPÜLER

Honor 50

Honor 50 serisinin tam 100W’lık şarj cihazı ortaya çıktı

Artık sık sık gündeme gelen Honor 50 serisi için tanıtım çok yakında bulunuyor. Modeller her konuda ses getirecek gibi duruyor.

Honor 50 serisinde bildiğimiz kadarıyla tam olarak 50, 50 Pro ve 50 Pro Plus modelleri yer alıyor.

İşte bu serinin yüksek ihtimalle 50 Pro Plus modelinde 100W hızlı şarj desteği ve tam 100W’lık şarj cihazı olacak.

Bu tasarımını aşağıda gördüğünüz şarj cihazı, inanılmaz gücü ufak kasada sunacak. Bunun arkasında da yüksek ihtimalle daha önce sık sık aktardığımız GaN altyapısı bulunacak.

Kaynaklara göre 50 ve 50 Pro modellerinde ise yine yüksek sayılacak 66W hızlı şarj sunulacak. Bu modellerin kutusundan 66W hızlı şarj cihazı çıkacak.

Bu arada seri için çok önemli bir detay daha gündemde yer alıyor. Kaynaklara göre yeni telefonlar, Honor Huawei’den ayrıldığı için Android lisansı ile geliyor. Yani cihazlarda tüm uygulamalar normal bir Android telefon gibi çalışacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Seride en çok dikkat çekenler Honor 50 Pro ve Pro Plus olacak

Serinin ana modeli olan Honor 50 gücünü direkt olarak Snapdragon 778G işlemciden alacak.

50 Pro ve 50 Pro Plus modellerinde ise gelen bilgilere göre Snapdragon 888 işlemci kullanılacak. Pro Plus özelinde 6,79 inç 1440p+ 120 Hz AMOLED ekran karşımıza çıkacak.

Resmi kayıtlara göre arkasında üçlü kamera bulunan 50 Pro Plus, burada 50 megapiksel ana + 13 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel telelefoto kameraları bir araya getiriyor.

Honor’un yeni telefonlarını Türkiye pazarına da getireceğini düşünüyoruz. Firma halen resmi olarak Türkiye’de yer alıyor ve bazı akıllı yaşam ürünleri satmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın