reklamı kapat

POPÜLER

Honor 50

Honor 50 için çıkan ilk resmi basın görselleriyle tasarım karşınızda

Uzun süredir gündemde olan Honor 50 serisi için tanıtım çok yakında bulunuyor. Bundan dolayı firmadan resmi tasarım paylaşımı da geldi.

Huawei’den ayrılan Honor’un yeni Honor 50 serisinde toplam üç farklı model yer alıyor. İşte bu modellerin arkasında artık yüzde 100 kesin olarak yukardaki tasarım bulunuyor.

Baktığımız zaman arkalarında iki büyük halkanın bir araya geldiği telefonlar, bu halkalar içerisinde versiyona göre birden fazla kamera barındırıyor.

50 serisi için özellikle kadınların dikkatini seçenek ışıltılı bir renk seçeneği de hazırlayan Honor, yeni serisiyle genel olarak oldukça heyecanlı görünüyor.

Bu üç akıllı telefon modeli de 16 Haziran tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Firma tarafından açıklandığı kadarıyla yeni telefonlar Android lisansı ile geliyor.

Yani cihazlarda tüm uygulamalar normal bir Android telefon gibi çalışacak. Huawei’den ayrılmanın getirisi tam olarak bu Android lisansı olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor 50 serisi için başka neler biliyoruz?

Serinin ana modeli olan Honor 50 gücünü direkt olarak Snapdragon 778G işlemciden alacak.

Olası isimleriyle 50 Pro ve 50 Pro Plus modellerinde ise gelen bilgilere göre Snapdragon 888 işlemci kullanılacak. Pro Plus özelinde 6,79 inç 1440p+ 120 Hz AMOLED ekran karşımıza çıkacak.

Resmi kayıtlara göre arkasında üçlü kamera bulunan 50 Pro Plus, burada 50 megapiksel ana + 13 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel telelefoto kameraları bir araya getiriyor.

Bu arada kaynaklar ailenin en güçlü modelinde 100W hızlı şarj desteği ve tam 100W’lık şarj cihazı olacağını aktarıyor. Diğer telefonlarda ise yine yüksek sayılacak 66W hızlı şarj sunulacak. Bu modellerin kutusundan 66W hızlı şarj cihazı çıkacak.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın