reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

AirPods Max

Yüksek fiyatıyla dikkat çeken AirPods Max’te can sıkan sorun

AirPods Max modelinin satışa sunulmasının ardından çoğu kullanıcı kulaklığın ses ve aktif gürültü performansından memnun kaldığını belirtiyor.

Bazı kullanıcılar ise kulaklıkta bir sorun yaşadıklarını ifade ediyor. Gelen son haberlere göre bazı AirPods Max kullanıcıları kulaklıkların içinde yoğunlaşmayla ilgili bir sorun yaşıyor. Donald Filimon isimli bir Twitter kullanıcısı kulaklığını nemli bir ortamda kullanmasa da kulaklığın içine su girdiğini belirtiyor. Filimon, bu durumun kulak algılamayla ilgili bir soruna yol açtığını dile getiriyor.  Yoğunlaşmanın genellikle soğuk bir nesnenin sıcaklıkla temasından sonra gerçekleştirdiği dile getiriliyor. Apple bu sorunu yaşayan kullanıcılara nasıl bir çözüm sunacağı ise merakla bekleniyor. Şirket konuyla alakalı bir açıklama henüz paylaşmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max Türkiye fiyatı ne kadar?

Uzay grisi, gümüş, gök mavisi, yeşil ve pembe olmak üzere beş farklı renk seçeneği model gücünü H1 işlemciden alıyor. Kulaklık bu sayede Apple modelleriyle zahmetsizce bağlantı kurabiliyor. AirPods Pro’da yer alan Spatial Audio desteğine de sahip olan kulaklık Lightning üzerinden şarj edilebiliyor. Kulaklığı inceleyenlerin ilk izlenimlerinin ise olumlu olduğunu söyleyelim. Kulaklığın Amerika’daki fiyatı 549 dolar, Türkiye’deki fiyatı 5.699 TL.

İlgili video

Kulaklığın tanıtım videosu