reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Max

Yüksek fiyatıyla göze çarpan AirPods Max sevkiyatı başladı

Apple’ın kısa bir süre önce duyurusunu gerçekleştirdiği AirPods Max kulaklığının sevkiyatı başladı. Yarın itibarıyla Türkiye’de de satışa sunulacak modelin yurt dışındaki gönderimlerinin başladığı belirtiliyor.

Macrumors forumundaki bir kullanıcı satın aldığı AirPods Max kulaklığının Apple tarafından kendisine gönderildiğini belirtiyor. Bazı siparişler için ”işleniyor” veya ”göndermeye hazırlanıyor” ifadeleri yer alıyor. Türkiye’de bu kulaklığı satın alan ilk kullanıcılar kulaklıklarına 2-3 hafta içerisinde sahip olabilecek. Kulaklığı şu anda Türkiye’de satın almak isterseniz 2-3 ay beklemeniz gerekiyor.

AirPods Pro’da olduğu gibi H1 işlemcisinin tercih edildiği kulaklıkta 40 mm’lik sürücüler kullanılıyor. Spatial Audio desteğiyle fark yaratan model kullanıcıların çok daha gerçekçi film izlemesine katkıda bulunuyor. Spatial Audio desteğinden yararlanmak için iTunes Store’daki filmlerinin izlenmesi gerekiyor. Spatial Audio desteği Netflix ve YouTube‘daki videolarda çalışmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max uzun pil ömrüyle de göze çarpıyor

Aktif gürültü engelleme özelliğine de destek veren kulaklık, bünyesinde Apple Watch’lardaki gibi kontrol için bir Digital Crown ve ayrı bir fiziksel tuş taşıyor. Tam dolu pille 20 saate varan pil ömrü performansı vadeden kulaklıkta dinamik EQ özelliği de mevcut. Amerika’daki fiyatı 549 dolar, Türkiye’deki fiyatı 5.699 TL olan kulaklık yüksek fiyatıyla dikkat çekiyor. Hem ses hem de aktif gürültü engelleme performansını merakla beklediğimiz AirPods Max modeliyle ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Kulaklığın tanıtım videosu