reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Max

AirPods Max için fiyatı nefes kesen özel altın versiyon

Teknoloji devi Apple’ın AirPods serisine eklediği ilk kafa üstü kablosuz kulaklığı AirPods Max için özel bir sürüm de hazırlandı.

Kafa üstü kablosuz kulaklık AirPods Max, Türkiye’de 5.699 TL gibi çok yüksek bir fiyata sahip. Yurt dışında da fazlasıyla pahalı bulunan model, Caviar imzasıyla adeta bir servete dönüştü. Firma model için sadece 2 adet üretilecek özel bir sürüm görücüye çıkardı. Dışı 18 karat altından olan bu özel sürümün, kafa bandı ise timsah derisi kullanılarak üretilmiş. Hali hazırda ağır bulunan metal ağırlıklı kulaklığı altın kaplama ile daha da ağırlaştıran (830 gramlık altından bahsediliyor) Caviar, aktarıldığı kadarıyla iki farklı renk seçeneği olan bu özel sürüme tam 108 bin dolar istiyor. Bu model aşırı zenginlerin dahi dikkatini çekebilecek gibi görünmüyor. Bu özel kulaklığın çok da kullanışlı olmayacağı açıkça belli oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max kablosuz kulaklık için Apple ne diyor?

Model için “Zahmetsiz kurulumu, inanılmaz ses kalitesi ve ikonik tasarımıyla çok sevilen AirPods, dünyanın en popüler kulaklığı. AirPods Max ile, sihirli AirPods deneyimini yüksek kaliteli ses sunan büyüleyici bir kulak üstü tasarıma getiriyoruz,” açıklamasını yapan Apple Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Greg Joswiak, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Özel akustik tasarımla bir araya gelen güçlü H1 çipler ve gelişmiş yazılımlar, AirPods Max’in bilişimsel ses özelliğinden yararlanarak kablosuz ve üstün bir kişisel dinleme deneyimi sunmasına imkan veriyor.”

Kulaklık için çıkan tanıtım video