reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

AirPods Max

AirPods Max için daha ucuz bir versiyon yolda olabilir

Teknoloji devi Apple’ın AirPods serisine eklediği ilk kafa üstü kablosuz kulaklığı AirPods Max için yeni bir versiyon yolda gibi duruyor.

Advertisement

Kafa üstü kablosuz kulaklık AirPods Max, Türkiye’de tam 5.699 TL gibi çok yüksek bir fiyata satışa sunuldu. 550 dolarlık yurt dışı fiyatı da çok yüksek bulunan model, bu açıdan çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. İşte bu kablosuz kulaklığın daha uygun bir fiyatlı versiyonu önümüzdeki dönemde karşımıza çıkabilir. En azından daha önce doğru sızıntılar yapmış bir kaynak bundan bahsediyor. Bu yeni modelin spesifik olarak 350 dolar seviyesinde olacağı ve metal değil plastik bir gövde üzerine kurulacağı aktarılıyor. Burada fiyatı aşağıya çeken kilit nokta olan plastik gövde kötü bir detay değil. Çünkü AirPods Max’in metal gövdesi genel olarak oldukça ağır bulunuyor. Plastik gövdeli yeni AirPods Max modelinin çok daha hafif olacağı düşünülüyor. Bu daha uygun fiyatlı Max sürümünün spor kullanımına özel olma ihtimali de bulunuyor. Bu açıdan modelin suya karşı dayanıklı olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max kablosuz kulaklık için Apple ne diyor?

Model için “Zahmetsiz kurulumu, inanılmaz ses kalitesi ve ikonik tasarımıyla çok sevilen AirPods, dünyanın en popüler kulaklığı. AirPods Max ile, sihirli AirPods deneyimini yüksek kaliteli ses sunan büyüleyici bir kulak üstü tasarıma getiriyoruz,” açıklamasını yapan Apple Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Greg Joswiak, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Özel akustik tasarımla bir araya gelen güçlü H1 çipler ve gelişmiş yazılımlar, AirPods Max’in bilişimsel ses özelliğinden yararlanarak kablosuz ve üstün bir kişisel dinleme deneyimi sunmasına imkan veriyor.”

İlgili Video