reklamı kapat

POPÜLER

2021 Peugeot 308

Adım adım sona doğru; 2021 Peugeot 308 tasarımı için gerçeği aratmayan yeni proje

Önümüzdeki yılın en merak edilen otomobillerinden birisi olan 2021 Peugeot 308, radikal değişimlerini aratmayan görsel projelerin merkezinde.

2014 yılından beridir ikinci jenerasyonuyla yollarda olan Peugeot 308 için, yeni yıl yepyeni bir jenerasyona geçişin de anahtarı olacak. Marka ürün gamının tüm modellerinde yapılan tasarım evriminden nasibini en son alacak model konumunda olan C segment temsilcisi, bu sayede sınıfında ciddi bir atılım da yapmış olacak. Volkswagen Golf ve Seat Leon gibi rakiplerinin de yeni nesillerine kavuştuğu süreçte günümüz teknolojisine, modern karakteriyle eşlik edecek 2021 Peugeot 308 için tanıtım öncesinde potansiyel tasarım çalışmaları da kendisini göstermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Rusya kaynaklı gelen çalışmaların ardından şimdi de Autocar tarafından gerçeği aratmayan dijital çalışma paylaşıldı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Peugeot 308 radikal tasarım ve zengin motor seçenekleriyle geliyor

208, 2008 ve 3008 gibi tüm modellerde gördüğümüz yeni marka yüzünü, üçüncü nesille birlikte 308’de de göreceğimizi artık biliyoruz. Halihazırda geliştirme süreci devam eden modelin prototip versiyonundan gelen fotoğraflar, bu durumu çok net bir şekilde ortaya koyuyor. Peugeot’nun pazara sunduğu ilk andan itibaren en güçlü kozlarından birisi olan yeni nesil dijital i-Cockpit de, 308’in artık elde edeceği dinamikler arasında başı çekiyor. Aracın gelişimi ve bizi bekleyen dinamiklerinin başında kaputun altındaki seçenekler de ön planda olacak. 208’de olduğu gibi içerisinde tamamen elektrikli versiyonu da barındıracak olan seçenekler benzin, dizel ve hibrit ile birlikte geniş yelpazeye yayılacak. Yeni neslin altyapı özelliklerini Peugeot dışında grubun diğer ortağı konumunda olan Opel’in Corsa modelinde de süreç içerisinde görmüştük. Modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlgili video

Devrimsel özellikleriyle yeni 2008 ile tanışın