reklamı kapat

POPÜLER

2021 Peugeot 308

Karşınızda tanıtımı aratmayan görselleriyle 2021 Peugeot 308

Önümüzdeki günlerde tanıtılmasını beklediğimiz 2021 Peugeot 308, basına yansıyan sızıntı niteliğindeki görselleriyle tüm karakterini ortaya koyuyor.

2021 model yılıyla birlikte üçüncü jenerasyonuna kavuşmak için gün sayan Peugeot 308 için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Önümüzdeki günlerde resmi tanıtım etkinliğiyle örtülerinden kurtulmasını beklediğimiz model için resmi olmayan kaynakların ise şu ana kadar fazlasıyla başarılı iş çıkarttığı söylenebilir. Geçtiğimiz günlerde tasarım dinamiklerini büyük oranda ortaya koyan görüntülerle gündeme gelen 2021 Peugeot 308 için bu kez tanıtımı aratmayan fotoğraflar dış basında yankı buluyor. Ortaya çıkan son detaylarla birlikte yenilenen dış tasarımla birlikte kokpitin de barındırdığı parçaları görme şansına erişiyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Peugeot 308 zengin motor seçenekleriyle geliyor

Yenilenen 308 ailesinin tasarım çizgileri markanın içerisinde bulunduğu yeni kimlik anlayışının son temsilcisi olacak. Önceki nesline göre çok daha dikkat çekici olan bu karakter, “aslan dişlerinin” büyüyen LED gündüz farı çizgileriyle çok daha albenili görünüyor. Yenilenen 308, Peugeot’nun kısa süre önce tanıtımını gerçekleştirdiği yeni marka logosunu üzerinde taşıyan ilk seri üretim otomobil olarak da kayıtlara geçmeye hazırlanıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fotoğraflara baktığımızda 308’in ebatsal verileriyle de doğru orantılı olarak özellikle ön tarafta daha uzun bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz. Bu çizgiler aracın daha büyük ve oturaklı görünmesine de yardımcı oluyor. Arka tarafta konumlandırılan yeni ışıklandırma tasarımı da en az ön bölümdeki kadar ahengi tamamlıyor. 308’in iç yaşam alanıysa 208 ve 3008 gibi kardeş modellerin bir karşımını akıllara getiriyor. Sürücünün hakim olacağı bölümde nispeten daha sakin olan yapı, orta konsoldaki tamamen yeni multimedya ekranıyla bir adım daha yukarıya taşınacak. Fotoğraflarda kendisini gösteren kablo ile şarj edilebilir hibrit versiyon da performans değerleri konusunda göreceğimiz yeni zirvelerin habericisi. Bu noktadaki beklentileri 300 beygir dolaylarında seyrettiğini de belirtmeden geçmeyelim. Station wagon gövde tipiyle de satışa sunulacak olan üçüncü nesil 308 ile ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlgili video

Devrimsel karaktetiyle 2008